II. Kozármislenyi Asztalitenisz Fesztivál

2009.09.13.

Eredmények:

Leány kategória

Helyezés:

Név:

Pontszám:

1.

Jávorka Tíra

19

2.

Hadnagy Viktória

15

3.

Márkus Mária

12

4.

Márkus Adrienn

6

5.

Rács Dóra

6

6.

Pichler Johanna

2

Fiú kategória

Helyezés:

Név:

Pontszám:

1.

Moro Dániel

27

2.

Illés Bence

27

3.

Moro András

23

4-5.

Orsós Árám

20

 

Tarr Zsombor

20

6.

Krisják Bálint

18

7.

Tarr Attila

17

8.

Pichler Mátyás

14

9.

Benedek Tamás

11

10.

Lukics Balázs

8

11.

Lukics Máté

7

Női kategória

Helyezés:

Név:

Pontszám:

Segédpont:

1.

Tarrné Rácz Judit

28

169

2.

Hudák Kitti

25

177

3.

Hudák Gáborné

23

171

4.

Drótos Tamásné

23

145

5.

Benedek Julianna

17

140

6.

Drótos Renáta

17

125

7.

Tuza Julianna

16

143

8.

Tóth Lajosné

17

144

9.

Remeczki Petra

13

143

10.

Goján Roberta

9

139

11.

Hofekker Ágnes

6

116

Férfi kategória

Helyezés:

Név:

Pontszám:

1.

Tóth Lajos

27

2.

Pichler Erika

21

3.

Ifj Molnár Csaba

20

4.

Illés Lajos

19

5.

Nádé Gábor

19

6.

Szilovics István

18

7.

Tarr Sándor

17

8.

Baranyi Ákos

16

9-10.

Papp József

15

 

Pavlovics Róbert

15

11-15.

Barta Roland

14

 

Ifj. Jávorka Ákos

14

 

Récsei Tibor

14

 

Tóth Tamás

14

 

Turgonyi Gábor

14

16-20.

Bárácz Norbert

13

 

Drótos Tamás

13

 

 Goján Ferenc

13

 

Hosszú Attila

13

 

Klász Gábor

13

21-23.

Drótos Zsolt

12

 

Gyöngyös Zoltán

12

 

Rács Zoltán

12

24-26.

Benedek Viktor

10

 

Boruzs Gábor

10

 

Hudák Gábor

10

27.

Szegedi Péter

5

Családi kategória

Helyezés:

Név:

Pontszám:

1.

Tarr

42

2.

Hudák

41

3.

Tóth

39

4.

Pichler

35

5.

Drótos

33

6.

Illés (2 fővel)

30

7.

Moro (2 fővel)

29

8.

Goján

28

9.

Jávorka (2 fővel)

27

10.

Benedek

26

11.

Rács

25

Sorsolás:

Köszönet a stábnak:

Fő támogatóink:

Attand Kft- Kozármislenyi Sportcsarnok,

Siómente Rt.,

Két szekér fogadó,

BB Borozó

Toldi Étterem és Panzió

Baranya Megyei Önkormányzat

Rellüm Kft.

H-Copex Irodatechnika Kft.

Drávanet ZRt.

Suzuki Varga Kft.

KÉK Kft.

 

Az asztalokat biztosították:

Dénes József, Klász Gábor, Fenyősi Gyula, Szabó László, Nyaka Lajos, Pécsi Városi Sportcsarnok illetve a az asztalitenisz szakosztály

 

A teherautót biztosította az asztalok szállításához:

Nánási János

 

Az asztalok rakodását végezte:

Rács Zoltán, Fenyősi Gyula, Tarr Sándor, Drótos Tamás, Drótos Zsolt, Ifj. Palotai János, Palotai János

 

Az elválasztó paravánokat adta:

Papp Csaba

 

Asz asztalok összeállítását és szétszedését végezte:

Tarr Sándor, Ifj. Palotai János, Palotai János, Fenyősi Gyula és az asztalitenisz szakosztály

 

A verseny lebonyolítását végezte:

 Rácsné Fischer Timea, Jávorka Ákos, Jávorkáné Szabolcs Éva, Palotai Anikó, Ifj. Palotai János, Palotai Jánosné, Palotai János, Fenyősi Gyula