III. Kozármislenyi Bowling Kupa

2009.02.15.

Eredmények:

Leány kategória

Helyezés

Név

Pont

1.

Nánási Diána

104

2.

Németh Anna

65

3.

Hábel Dóra

61

4.

Jávorka Tira

59

5.

Magdó Lilla

56

6.

Mayer Annamária

51

7.

Kulcsár Viktoria

34

8.

Eklics Vanda

29

9.

Rács Dóra

23

10.

Drótos Szimonetta

22

Fiú kategória

Helyezés

Név

Pont

1.

Németh Mátyás

92

2.

Szentpáli Bence

64

3.

Mayer Patrik

61

4.

Tarr Zsombor

53

5.

Tarr Attila

49

6.

Abucsai Bence

37

7.

Sasfalvi Balázs

30

8.

Sasfalvi Máté

20

9.

Benedek Tamás

13

Női kategória

Helyezés

Név

Pont

1.

Tarrné Rácz Judit

96

2.

Drótos Renáta

84

3.

Horváthné Parányi Zsuzsanna

79

 

Illés Gyöngyi

79

5.

Molnár Judit

77

6.

Pozsonyi Tünde

73

7.

Palotai Jánosné

72

8.

Mayer Valéria

71

9.

Kántor Marica

64

10.

Nagy Tamásné

63

 

Benedek Julianna

63

12.

Sasfalvi Lajosné

62

13.

Drótos Anikó

61

14.

Puskely Ágnes

57

15.

Nagyváradi Lászlóné

56

16.

Abucsai Judit

55

17.

Tarr Boglárka

54

18.

Hábelné Kocsis Éva

53

19.

Szabolcs Éva

51

 

Némethné dr. Halász Andrea

51

21.

Puskely Ildikó

50

22.

Illés Mária

49

23.

Bodrog Ágnes

47

24.

Kovácsné Révész Tímea

46

25.

Rácsné Fischer Tímea

43

 

Remetczki Petra

43

27.

Mayerné Gajda Urszula

42

28.

Eklics Kata

27

29.

Hábel Klára

26

 

Férfi kategória

Helyezés

Név

Pont

1.

Barta László

180

2.

Kántor Balázs

166

3.

Tárnoki István

160

4.

Feleki Árpád

154

5.

Fekete János

153

6.

Kovács Károly

149

7.

Palotai János

135

8.

Nagyváradi Péter

127

9.

Szőke Istán

126

10.

Kántor János

121

11.

Németh Attila

118

12.

Szentpáli Gergő

117

13.

Kovács Zsolt

113

 

Kaszás Dénes

113

15.

ifj Palotai János

109

 

Kovács Zoltán

109

 

Jávorka Ákos

109

18.

Lóczi János

106

 

Tarr Sándor

106

20.

Szebényi László

104

21.

Kecskés László

102

22.

Nagyváradi László

101

 

Lanti Imre

101

 

Németh Zsolt

101

 

Feleki Attila

101

26.

Horváth Attila

94

 

Schweitzer Norbert

94

 

Steindl Csaba

94

29.

Szabó Gábor

90

 

Nagy Tamás

90

 

Frank László

90

32.

Batám Róbert

89

33.

Mayer Csaba

87

34.

Drótos Tamás

86

 

Kutyáncsánin Jevrem

86

36.

Szabadi Béla

83

37.

Dénes József

82

38.

Bakonyvári Attila

77

 

Sebök Kálmán

77

40.

Hábel István

70

41.

Madgó Zoltán

69

42.

Nánási János

64

 

Abucsai Gábor

64

44.

Drótos Zsolt

63

45.

Eklics Gábor

62

46.

Máthé Tamás

61

47.

ifj Jávorka Ákos

60

48.

Benedek Viktor

57

49.

Szegedi Péter

53

50.

Rács Zoltán

47

51.

Görbe István

45

52.

Máthé Péter

44

53.

Sasfalvi Lajos

42

54.

Kulcsár Béla

40

55.

Dénes János

38

56.

Molnár Zoltán

37

Családi kategória (3 családtag összesített eredménye)

Helyezés:

Név:

Pontszám:

1.

Kántor

351

2.

Palotai

334

3.

Nagyváradi

284

4.

Tarr

256

5.

Szentpáli

252

6.

Drótos

233

7.

Respekt (Jávorka)

228

8.

Máyer

199

9.

Hábel

184

10.

Istvánkáék (Görbe)

172

11.

Abucsai

156

12.

Kulcsár

147

13.

Sasfalvi

134

14.

Benedek

133

15.

Rács

133

16.

Eklics

118

Csapat kategória (4 fő összesített eredménye)

Helyezés:

Név:

Pontszám:

1.

Mindegy

533

2.

Két szekér

515

3.

Fakezűek

422

4.

Biztos kezek

418

5.

Gyöngyi-Stúdió

335

6.

Mislenyi görgetők

332

7.

NÁ-NA

321

8.

Csikósvölgyi éles

277

9.

Mérleg

251

10.

Máthé

245

Köszönet a stábnak:

Fő támogatóink:

Don Dodó Pizzéria

Két szekér fogadó,

 

A verseny lebonyolításáát végezte:

Horváthné Parányi Zsuzsa, Horváth Attila, Palotai Anikó, Ifj. Palotai János, Szabó Gábor, Palotai Jánosné, Palotai János